מגוון שירותים בהתאמה אישית

עריכת בקשות לפטנט


ידע מהווה כוח, ומשפט זה מקבל אף משמעות גדולה יותר כשזה נוגע לתחום עריכת הפטנטים.

ד"ר שרונה להב, הינה בעלת ידע רב ומעמיק במגוון רחב של תחומים ועורכת בקשות לפטנט בנושאים רבים מתחומי הפיזיקה, כימיה, וההנדסה.
כידוע, בכדי לערוך בקשות לפטנט ולעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לכך שעורך הפטנטים יהיה בקיא בתחום אליו ההמצאה משתייכת – מה שיאפשר לו להבין את כל פרטי ההמצאה ולטפל בה בצורה הטובה ביותר.

הידע המקיף והמעמיק בנושאים רבים בשילוב של ניסיון רב בתחום עריכת הפטנטים, מאפשרים לד"ר להב להעניק את המענה המקצועי והאיכותי ביותר לצרכי הלקוח ולערוך בקשות לפטנט בנושאים מגוונים.
 

רישום פטנטים בישראל וברחבי העולם

בכדי לרשום פטנט יש להגיש בקשה לפטנט באותה המדינה בה מעוניינ/ת המבקש/ת לקבל את הגנת הפטנט.  במסגרת הליך זה, הבקשה נבחנת ואם הבוחן/ת מוצא/ת שההמצאה כשירה לפטנט, הבקשה מתקבלת ופטנט נרשם על פיה.

ד"ר שרונה להב מספקת שירות של הגשת בקשות לרישום פטנטים בישראל וברחבי העולם עבור קשת רחבה של לקוחות עליהם נמנים: ממציאים מקומיים, חברות, מוסדות מחקר ועוד..

במסגרת שירותיה של ד"ר להב: הכנה והגשה של בקשות לפטנט בישראל וברחבי העולם, בקשות פרוביזוריות בארה"ב ובקשות בינלאומיות (בקשות PCT).
 

חיפוש פטנטים

שלב חיפוש הפטנטים מהווה את אחד השלבים הראשונים בדרך המשותפת של הממציא עם עורך הפטנטים. מטרת החיפוש היא לוודא שלא קיימים פרסומים קודמים העלולים לסכן את רישום ההמצאה כפטנט.

ד"ר שרונה להב מציעה שירותים איכותיים ומקיפים של ניתוח דוחות חיפוש וגיבוש חוות דעת לגבי כשירות ההמצאה לפטנט ואפשרות לחופש פעולה.

אם במסגרת החיפוש עולים ממצאים אודות פרסומים הדומים בתיאורם לאלו של ההמצאה, ד"ר להב תלמד את ממצאי החיפוש, כאשר בהתבסס על אותם הממצאים, תגדיר את ההמצאה באופן המבדיל אותה ממצאי החיפוש ותדגיש את החידוש וההתקדמות ההמצאתית בהמצאה ככל שניתן.

כמו כן, מציעה ד"ר שרונה להב ניתוח ממצאי חיפוש הרלוונטי לבדיקת חופש פעולה וגיבוש חוות דעת לגבי האפשרות של עשיית שימוש במוצר או בתהליך כלשהו ללא כל חשש של הפרת פטנט קיים בישראל ומחוצה לה.
 

ניהול קניין רוחני

ד"ר שרונה להב שמה דגש נרחב על נושא שביעות הרצון של לקוחותיה וכחלק מכך מקפידה להבין את הצרכים הפרטניים והדרישות הייחודיות של כל אחד מלקוחותיה.

ד"ר להב מעניקה ללקוחותיה שירותי טיפול בפורטפוליו, ייעוץ וסיוע בפיתוח והגנה על קניינם הרוחני בארץ ובעולם.

כידוע, פורטפוליו, יכול לכלול מגוון המצאות ובקשות לפטנט במגוון רחב של תחומים. כך שהידע הנרחב והעשיר של ד"ר להב מאפשר לה לטפל בצורה מקיפה, מקצועית ומעמיקה בכל מרכיבי הפורטפוליו ובהתבסס על פרטים אלו, לגבש חוות דעת מקצועית ולהעניק את הייעוץ האסטרטגי המתאים.
 

מדגמים

במסגרת שירותיה, ד"ר שרונה להב מגישה בקשות לרישום מדגמים בישראל וברחבי העולם, בעבור לקוחות מהארץ ומחו"ל.
ד"ר להב מטפלת בכל ההליכים המהווים חלק מהגשת הבקשות – החל מיום הגשתן ועד לאישור הבקשות.
ד"ר להב אף מציעה שירותי חיפוש של מדגמים וחוות דעת אשר ייעודם ליצור את התמונה המלאה לגבי סיכוייו של אותו החפץ להירשם כמדגם.
 

סימני מסחר וזכויות יוצרים

ד"ר שרונה להב מקפידה לספק ללקוחותיה את המענה הטוב ביותר בנושא הגנה על סמני מסחר וזכויות יוצרים. בכדי לאפשר זאת, ד"ר להב עובדת בשיתוף פעולה עם משרדים נוספים שהינם בעלי שם ומוניטין בתחום.
 
ד"ר שרונה להב - עריכת פטנטים
FacebookLinkedin
•    טלפון:   972-50-22-145-22+ 
•   דוא"ל:   info@lahav-patents.com